Skaņu terapija

iesaki draugiem

Esmu sācis praktizēt dzīvās skaņas terapiju, pagaidām iedarbību vēršot uz smadzeņu un CNS vispārējo relaksāciju. Cilvēkam klausoties speciāli  uzskaņotu klavieru improvizāciju, kuras tonalitāšu rezonanse ir speciāli piemērota viņa organismam un uztverei, skaņai piemīt ne tikai relaksējošs, bet arī  terapeitisks efekts.

1) Dzīvās skaņas neiroakustiskā iedarbība ir pamanāma, kā vispārēja smadzeņu nonākšana mierīgā atpūtas stāvokli, dažkārt pat superrelaksētā. Tad ar harmoniskiem muzikāliem atrisinājumiem dažādās tonalitātēs tiek panākts efekts, kas iedarbojas uz dažādām stresa un neirožu izsauktām komplikācijām. Pats interesantākais ir tas , ka klausoties skaņu mēs saņemam problēmu atrisinājuma informāciju neinformatīvā veidā.

2) Dzīva mūzikas skaņa ir kā masāža veģetatīvajai nervu sistēmai, jo mierīgas harmoniskas muzikālas improvizācijas laikā muzikas impulsi pārvietojas tieši ar autonomās nervu sistēmas palīdzību, radot efektu, kas  sajūtās ir līdzīgs masāžai.

3) Skaņas terapija notiek bez jebkādu ierakstu palīdzības, bez jebkādu skaņdarbu atskaņošanas. Tiek atskaņota precīzi cilvēka problemātiku tonalitātē atskaņota dzīva improvizācija, kā jau improvizācija tā ir unikāla un neatkārtojama katram, jo notiek formātā 1:1 .

Jau gadiem ilgi visā pasaulē tiek ar mūzikas palīdzību sekmīgi ārstētas psihosomatiskās saslimšanas, cerebrālā trieka, autisms. Tiek panākta rētu un audu sekmīgāka dzīšana, kā arī sniegta palīdzība paralīzes gadījumos. Dzīvas skaņas terapijā ir tam visam panākams daudz spēcīgāks efekts it sevišķi veģetatīvās distonijas gadījumos, vielmaiņas un imūnsistēmas uzlabošanā. Dzīva skaņa ir efektīva ap 400 dažadu simptomu ārstēšanai.  Skaņas terapijas izpēte iet roku rokā ar smadzeņu darbības funkciju izpēti, tādēļ attīstoties smadzeņu izpētei, tiek saņemti arī daudz vairāk datu, kādā veidā ar skaņas palīdzību mēs varam palīdzēt visdažādāko simptomu ārstēšanā.

Dzīvās skaņas terapija ir pieejama Riga Brain smadzeņu treniņu centrā. Pieraksts pa tālruni 27771821 vai e pastā: info@RigaBrain.com

Autors: Arvis Rekets

Vairāk informācijas, klikšķinot šeit!

Vairāk par skaņu terapijas seansiem lasi šeit!

______

Ja Jums bija saistošs šis ieraksts, Jums varētu interesēt arī citi raksti par mūziku!

______

RigaBrain seanss

RigaBrain trenera blogs

Jautājumi un atbildes

RigaBrain aktualitātes

______

Use Facebook to Comment on this Post



Atstāj atbildi

You must be logged in to post a comment.