RigaBrain seansi un Alcheimera slimība

iesaki draugiem

Ar smadzeņu treniņu centra vadītāju Pēteri Urtānu pieredzē dalās kāds kolēģis, kurš arī izmanto tās pašas teholoģijas, kuras tiek pielietotas RigaBrain kabinetā. Speciālists stāsta par kādu sievieti, Alcheimera pacienti, kura apmeklējusi sešus smadzeņu autotreniņus. Alcheimera slimība ir centrālās nervu sistēmas deģeneratīva slimība , kuras raksturīgākās iezīmes ir prāta spēju pasliktināšanās, atmiņas traucējumi un izmaiņas uzvedībā . Alcheimera slimība ir vispazīstamākā plānprātības forma.

Pēc sešiem izietiem smadzeņu autotreniņiem šī sieviete uzrādīja fantastiskus rezultātus. Ievērojami uzzlabojās viņas spēja uzturēt sarunu ar citiem cilvēkiem, spēt fokusēties un nenovirzīties no domas. Šī sieviete spēja ātrāk, precīzāk atcerēties, kur viņa atrodas, tāpat arī uzlabojās sievietes kustību koordinācija un kontrole pār savu ķermeni.

Statistikas dati, kas apkopoti Viktorijas Universitātē Kanādā, norāda, ka cilvēkiem, kas izgājuši aptuveno 20 RigaBrain seansus ar smadzeņu ievainojumiem iegūto traucējumu samazināšanos atzīmē 72 % gadījumu.

Tādēļ, atcerieties, nekad nav par vēlu kaut ko darīt savā vai savu tuvo un mīļo labā!

______

Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti  katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs.

______

Use Facebook to Comment on this PostAtstāj atbildi

You must be logged in to post a comment.