Rigabrain aicina uz BioHacking konferenci

iesaki draugiem

Tehnoloģijas. Zinātne. Daba.

26. aprīlis, 2018 | Rīga, Latvija

2018. gada 26. APRĪLĪ notiks BIOHACKING konference, kuras fokuss – šodienas dzīves temps kļūst aizvien straujāks, savukārt dzīvesveids – aizvien mazkustīgāks. Turklāt pieaug stresa līmenis pagūt visu: veidot veiksmīgu karjeru, atrast laiku privātajai dzīvei un ģimenei, interesēm un aktīvam dzīvesveidam. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, veselīga dzīvesveida virzienā pasaulē un Latvijā sevi aizvien aktīvāk piesaka biohakeri, kas ir jauna, mūsdienu cilvēkiem piemērota kustība labākas pašsajūtas veicināšanai.

boihacking-visuals-conf-cover-event (1)(2)Šīs konferences ietvaros RigaBrain smadzeņu treniņu centra vadītājs, ergoterapeits Pēteris Urtāns, stāstīs par smadzeņu darbības trenēšana un kā var uztrenēt smadzenes kā muskuļus. Pēteris Urtāns dalīsies pieredzē par smadzeņu uztrenēšanu ar ‘trenažieriem’ un kādi sarežģīti un vienkārši instrumenti izmantojami, lai to varētu izdarīt ikviens.

Atsevišķi, RigaBrain stendā, būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju par cilvēka smadzeņu darbības aspektiem un gūt atbildes uz dalībniekiem interesējošiem jautājumiem par RigaBrain un iekārtām, kuras palīdz smadzeņu trenēšanā.

Reģistrēšanās: http://www.biohacking.lv/

Dalības vietu skaits ierobežots!

Use Facebook to Comment on this PostAtstāj atbildi

You must be logged in to post a comment.