Par RigaBrain


RigaBrain ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam.

RigaBrain misija – palīdzēt cilvēkiem atgūt brīvības sajūtu!
RigaBrain vīzija:

– Augstākais profesionalitātes līmenis līdzsvarotas smadzeņu darbības izpētes un sasniegšanas jomā, ko novērtē pasaules vadošie speciālisti un klienti no visas pasaules.
– Pētniecības un atjaunošanās centrs pie dabas, kur strādājam un kur cilvēki var atbraukt uz vairāku dienu kursa iziešanu.
– Konsultējam un apmācām speciālistus no citām valstīm par unikālās RigaBrain izstrādātās programmas ieviešanu citās valstīs un pilsētās.

RigaBrain mērķis – izglītot cilvēkus par līdzsvarotas smadzeņu darbības saistību ar dzīves kvalitāti.

RigaBrain vērtības:

– Profesionalitāte attiecībā uz darbu, ko darām, klientu un informāciju, ko sniedzam.
– Klienti. Zinoši un sirdsgudri cilvēki, kas mīl sevi un apzinās, ka vienmēr ir iespēja būt vēl labākam.
– Kvalitāte. Mums ir svarīgi, lai ikviens saņem iespējami labāko, kas šobrīd pasaulē ir pieejams smadzeņu darbības potenciāla attīstīšanai, – tehnoloģijas, metodes, apkalpošanu, atbalstu un informāciju.
– Atklātība. Godīgums un sirsnība – šīs  vērtības cenšamies ievērot  gan darbinieku vidū, gan attiecībā pret ikvienu cilvēku, ar ko ikdienas darbā saskaramies. Ticam, ka tās ir gaišas un harmoniskas dzīves pamats un zinām, ka šīs mūsu sniegtās vērtības ikviens noteikti paņems sev līdzi.
– Mājīgums. RigaBrain kabineti ir silti un gaiši. Te darbiniekiem prieks strādāt un mīļi sagaidīt ikvienu atnācēju, un gādāt, lai viņš/-a justos kā mājās un varbūt pat vēl labāk.
– Prieks un gandarījums par klientu sasniegumiem un mūsu darbu ir tas, kas liek mums celties no rīta un ar smaidu pavadīt ik dienu.

 

____

Use Facebook to Comment on this Post