Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa

Mūsdienu bērni dzimst iepriekšējā gadsimta vecākiem, kas samezglo bērnu disciplinēšanas jautājumu ģimenē. Disciplīna un robežas, ko bērns drīkst un ko – nē, ir viena no sarežģītākajām lietām, ar ko vecākiem nākas saskarties bērnu audzināšanā. Cik daudz bērnam atļaut, lai neierobežotu viņa personības attīstību vienlaicīgi nokontrolējot to, lai bērns mums nesāk kāpt uz galvas? Kā pareizāk pateikt nedrīkst, lai mazais to sadzirdētu un ņemtu vērā?


RigaBrain īpašnieks un ergoterapeits Pēteris Urtāns uzskata, ka audzināšanā būtisks ir ne tikai pats cilvēks, bet arī laikmets, kurā dzīvojam, ņemot vērā ikdienu un mūsdienu tehnoloģijas, kādas tās ir šobrīd, prasot no vecākiem ātrāku pielāgošanos bērniem. Tāpat jācenšas atrast tiltu un līdzsvaru starp audzināšanas dažādiem līmeņiem - izdzīvošanas un instinktiem balstīto un lēmuma pieņemšanas līmeni.

Mūsdienu bērnu smadzeņu darbība, atmiņa un darba spējas ir fenomenālas, tāpēc bērnu smadzenēm ir jāļauj attīstīties pēc to maksimālas kapacitātes.

INFORMĀCIJA:

Pasākums ir ļoti ierobežotam apmeklētāju skaitam.

Ieeja tikai ar biļetēm.

Pasākums tiks filmēts.

Iespēja iegādāties tikai lekcijas video ierakstu.

Datums: 2020.31.jūlijs

Ierašanās: no 10:15

Sākums: 10:30 (pasākums tiek filmēts)

Noslēgums: 12:30-13:00

Norises vieta: Rīgā, Stabu iela 35, otrais stāvs!

Ieejas biļešu un lekcijas video iegāde: https://eventsframe.com/e/m6TU8sIVy/bernu-disciplinesana-no-smadzenu-darbibas-viedokla/tickets/

  • Ieejas biļete iepriekšpārdošanā par 10EUR izdevīgāk.

  • Atlaide, ja pērk divas biļetes.

  • Atlaide, ja pērk ieejas biļeti un video ierakstu.

Organizātors: http://www.RigaBrain.com

 +371 27771821