top of page

Kā atbrīvoties no negatīvām emocijām? (VI daļa)

Kā atbrīvoties no negatīvām emocijām? (VI daļa)

Tas, kam mēs pretojamies, eksistē. Mēs dabiski vēlamies atbrīvoties no sāpēm, un tās iekļauj mūsu izjūtas. Centieni emocijas ‘pastumt malā” kādu laiciņu var strādāt, tomēr ar tām jātiek galā, pretējā gadījumā var būt sliktāk.

Pieņem sevi. Nav viegli mainīt domāšanas veidu. Pie tā jāstrādā gadiem. Taču ikvienā solī mēģini attiekties pret sevi ar simpātijām.


Ja jūties vājš, skumjš vai nevērtīgs, tā ir kārtējā birka, ar ko tu sevi marķē. Tu esi cilvēks! Dod iespēju sev justies tā, kā jūties!


Tu neesi viena/s. Ikvienu no mums ik pa laikam pārņem skumjas, dusmas, enerģijas trūkums vai nevērtības izjūta. Patiesībā miljoniem cilvēku pasaulē ir depresija.

Ja jūti, ka viens netiec galā ar šāda veida izjūtām, iespējams, terapija ir tieši tas, kas tev vajadzīgs. Tu neesi ne slims, ne nespējīgs – tā vienkārši ir veids, lai sevi labāk izprastu un kopā ar kādu atrastu ceļus, kā justies labāk.


Ja nevaldi pār emocijām un emocijas valda pār Tevi, tad padomā par seansa nepieciešamību Tev vai taviem tuvākajiem! Uzzini vairāk par mums un pakalpojumiem!