Kā Laima slimība ietekmē smadzenes?Neiroloģiskās problēmas, kas rodas Laima slimības pacientiem, mēdz būt daudz biežāk sastopamas, kā sākotnēji varētu domāt. Vairums cilvēku, kam ir Laima slimība, norāda uz koncentrēšanās problēmām, depresijas iezīmēm, ilgtermiņa atmiņas traucējumiem.

Pētījumos apliecināts, ka Laima slimība izraisa izmaiņas smadzenēs, kas var ietekmēt neirālo sistēmu, radot tādus neiropsiholoģiskus simptomus kā depresija un “smadzeņu migla”, un dažos gadījumos izsaukt arī nopietnas slimības, piemēram, Alcheimeru.

Alcheimera slimība ir ļoti saistīta ar infekcijām.


Viena no Laima slimības biežākajām blakusparādībām ir bezmiegs. Tas ir ne tikai nomācošs simptoms; bezmiegs ļoti negatīvi ietekmē imūnsistēmu, ļaujot tajā “ielauzties” toksīniem un patogēniem.


Laima slimības saistība ar smadzenēm

Ja Laima slimība tiek laikus atklāta un pareizi ārstēta, šos traucējumus novērst nav grūti. Diemžēl to ir salīdzinoši grūti atklāt.

Laima slimība negatīvi ietekmē gan ķermeni, gan galvas un muguras smadzenes. Parasti pirmie simptomi ir encefalīts vai meningīts, cilvēkam liekas, ka viņam zūd maņu izjūtas. Taču simptomi neizpaužas reizē – var paiet gadi no viena simptoma līdz otram.

Tiklīdz Laima slimība skar smadzenes, tā sāk radīt virkni problēmu smadzeņu darbībā, un cilvēks tās izjūt kā:

  • Nespēju vai grūtības koncentrēties, trūkst impulsu kontroles;

  • Grūtības izteikties, rodas atmiņas problēmas;

  • Dezorientāciju;

  • Novājinātas problēmu risināšanas iemaņas;

  • Lēnus mentālos procesus;

  • Alcheimera un garīgās atpalicības simptomus.

Par šiem simptomiem stāsta vismaz 70% Laima slimības skarto cilvēku.

Vairums pētnieku ir vienisprātis, ka Laima slimība izraisa smadzeņu mikropietūkumus. Tie ietekmē cilvēka spēju apstrādāt informāciju.


RigaBrain klienti pēc seansiem izjūt vērā ņemamus uzlabojumus. Smadzenes spēj labāk pašorganizēties. https://www.rigabrain.com/pieteikties