RigaBrain dāvanu kartes – lieliska dāvana svētkos!

iesaki draugiem

Pirkt dāvanu karti tagad: spied šeit!

Ja vēl domājat, ko dāvināt radiem un draugiem svētkos, iespējams, ka RigaBrain dāvanu karte viņus patiesi iepriecinās! Par to iegādi un saņemšanas veidiem zvaniet 27771821 vai rakstiet info@RigaBrain.com, un visu Tev izstāstīsim, jo ir dažādi varianti to saņemšanai:

  • Nāc pakaļ Dāvanu kartei Rīgā, Teikā, Brīvības gatvē 232-54, 4. stāvā (ieeja no pagalma)! Dāvanu kartes pieejamas glītos, auduma maisiņos. Iepriekš piesakoties.
  • Nosūtām Tev vai gaviļniekam dāvanu karti pa pastu glītajā auduma dāvanu maisiņā.
  • RigaBrain darbinieks telefoniski piezvana un apsveic gaviļnieku no Tevis un uzreiz vienojas par Tevis dāvātās dāvanas izmantošanu!
  • Tev nosūtām RigaBrain dāvanu kartes Nr., ko vari pats ierakstīt paša noformētā dāvanu kartē un uzdāvināt gaviļniekam.
  • Pirkt dāvanu karti tagad: spied šeit!

Vēlos iegādāties kuponu!

Dāvanu kartes  jūsu mīļie varēs izmantot vēl trīs mēnešus no iegādes datuma, bet ja nepieciešams, varam vienoties arī par ilgāku laika posmu!

Prieks dāvināt! 🙂

Par dāvanu karti var norēķināties skaidrā naudā, Internetā vai Interneta bankā, apmaksājot RigaBrain izrakstīto rēķinu.

– Ja nu nepieciešams pavisam ātri, tad var nopirkt dāvanas kupona kodiņu RigaBrain mājas lapā (spied “pirkt” pie izvēlētā pakalpojuma) un saņemsi unikālu kodiņu, ko varēs izmantot RigaBrain pakalpojumu apmaksai. Pirkt kupona kodu, spied šeit!

– Pie sadarbības partnera  http://www.fromme.lv/rigabrain 24h diennaktī un kuponu saņemsi savā e-pastā.

Fromme

UZMANĪBU! Iesakām RigaBrain dāvanu kartes dāvināt tad, ja dāvanas saņēmējs ir izteicis vēlmi apmeklēt smadzeņu treniņu, jo cilvēkam būtu svarīgi justies psiholoģiski un emocionāli gatavam, izvēloties apmeklēt šo procesu.

Ja nezināt, kā cilvēks uztvers šo dāvanu, tad rekomendējam izvēlēties pirmajai reizei uzdāvināt šo pakalpojumu: Iepazīsties ar RigaBrain metodi.

Vai izmantot sadarbības partnera http://www.fromme.lv/rigabrain dāvanu karti, ko apdāvinātājs pēc savām vēlmēm varēs apmainīt pret jebkuru citu līdzvērtīgas summas pakalpojumu.

Use Facebook to Comment on this PostAtstāj atbildi

You must be logged in to post a comment.