Dinamiskais NEIROFĪDBEKS

20170707 Neuroptimal Stock 40(1).jpg
20170707 Neuroptimal Stock 150.jpg

Neirofīdbekam ir pietiekoši gara vēsture, aizmetņi meklējami 60. gados, kad Berijs Stērmans veica NASA pētījumus, izmantojot šo metodi. Savukārt EEG izmantošanas aizsākumi ir vēl senāki, kas datējami apmēram ar 1900.gadu. No Stērmana aizsāktajiem pētījumiem vēlāk daudzi pētnieki ar mēģinājumu – kļūdu metodes palīdzību attīstīja veidus smadzeņu elastības uzlabošanai, „mācot” smadzenēm palielināt vai samazināt to funkcionēšanu dažādās smadzeņu viļņu frekvencēs. Sākumā vienkārši tika izteikti dažādi pieņēmumi, un tamdēļ radās dažādas pētījumu blaknes. Bet pēc 60 gadus ilgiem pētījumiem ir radīta Dynamic Neoroptimal metode, kas ir neirofīdbeka metodes evolūcijas augstākais punkts.

Microsoft personālo datoru jaudas kombinācijas ar jauno izpratni par smadzeņu funkcionēšanu rezultātā ir radusies nelineāra metode, kas „dzīvo”  uz robežas starp kārtību un haosu, un šī jaunā metode ir instruments, kas ļauj Jūsu smadzenēm pieņemt pašām savus lēmumus  par to, kas tām ir vislabākais. Nekas netiek uzspiests – neviens šīs metodes treneris neizlemj Jūsu vietā, kas Jums der. To dara Jūsu smadzenes! Smadzenes ir visattīstītākais dators, kas cilvēkam pazīstams, un mēs to esam mēģinājuši izzināt pēdējos 10 gadus!

Kur šeit tiek pielietots neirofīdbeks?

Sensori, kas savienoti ar datorprogrammu, sniedz Jūsu smadzenēm atgriezenisko saiti jeb neirofīdbeku par to, ko tās seansu laikā dara. Smadzenes izmanto šo informāciju, lai pārorganizētu savas struktūras. RigaBrain strādā ar visiem smadzeņu viļņiem.

Mainot Jūsu smadzeņu viļņu modeli, kas ir elektriskas un ķīmiskas smadzeņu aktivitātes mijiedarbība, mainās arī Jūsu pašsajūta, izturēšanās veids un komunikācija ar citiem cilvēkiem.

Smadzenes ir viskompleksākā sistēma, kas cilvēkam pazīstama un tā  ir meistars sevis organizēšanā. RigaBrain metodē tiek izmantota EEG informācija par elektrisko un ķīmisko aktivitāti smadzenēs (CNS), lai palīdzētu smadzenēm sasniegt maksimālu elastīgumu un adaptivitāti.

PIERAKSTIES UZ SEANSU SEV VAI SAVAM TUVĀKAJAM