top of page

PAR MUMS

RigaBrain® ir sociāls uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir informēt, popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam. 

 

Uzņēmums rīko sarunu vakarus un  lekcijas, kā arī uztur lielāko emuāru latviešu valodā ar ieteikumiem par smadzeņu darbību un organizē unikālus smadzeņu treniņus, kuru laikā tiek veikti smadzeņu viļņu mērījumi. Izveidotā atbalsta programma nodrošina neiroloģiski atgriezeniskās saites seansus ikvienam, kurš tos nevar atļauties, it īpaši bērniem,  kuri cietuši no vardarbības.

RigaBrain® ir vadošais līderis neirozinātnes nozarē Baltijas reģionā. Ar aizrautību par darbu un klientiem un viņu komfortu, RigaBrain® ir guvis pretimnākošas kompānijas statusu cilvēku acīs,

RigaBrain® Baltijas reģionā pārstāv Neuroptimal® sistēmas, kuras ir pasaulē modernākās dinamiskā neirofīdbeka iekārtas . NeurOptimal®  sistēmas - Dynamical Neurofeedback® ir  vienīgās  sertificētās un klīniski pārbaudītās sistēmas pasaulē!

RigaBrain® - Mēs Parūpējamies par Tavu Prātu, Tāpat kā Tu Parūpējies par Savu Ķermeni!

📍 Atrodamies Rīgā, Stabu iela 35!
Vadošais smadzeņu treniņu centrs Latvijā, kas ir pieejams k
atram, kurš vēlas dzīvot kvalitatīvu dzīvi ar labāku prātu!

👨‍🎓 NeurOptimal® Dynamical Neurofeedback®
Mūsu tehnoloģijām ir jau vairāk ne kā 30 gadi! Tās uzlabo jūsu prāta elastību un sniegumu, lai jūs varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

🔑 Individuāli pieeja.

Vai vēlaties individuālu seansu tikai priekš sevis? Vai arī, varbūt, interesē NeurOptimal® treniņu sistēmas iegāde? Mēs piedāvājam abas iespējas!

📚 Apmācības & Sertifikācijas
Paplašini savas zināšanas par smadzeņu funkcionalitāti un produktivitāti! Piedāvājam Basic Certification uz vietas un Online latviešu, krievu un angļu valodās!

💡 Holistisks Skats uz Veselību
Mēs piedāvājam lekcijas par produktivitāti, personīgo izaugsmi, un kognitīvajiem procesiem - no atmiņas un koncentrēšanās uzlabošanas līdz stresa un izdegšanas mazināšanai.

Kāpēc RigaBrain®?

  • 🌏 Globāla Pieeja, Lokāla Pieredze

  • 💡 Zināšanas, Kas Pārmaina Dzīvi

  • 🛡️ Pārbaudītas Tehnoloģijas

  • 🎓 Ekspertu Apmācības

  • 🌱 Ieguldījums sevī ir labākā investīcija, lai augtu!

📞 Zvaniet mums šodien un sāciet dzīvot ar labāku prātu! Pieteikties! 

🌟 RigaBrain® - Tavs partneris smadzeņu attīstībā un personīgās izaugsmes ceļā! 🌟

_

RigaBrain® MĒRĶIS - izglītot cilvēkus par līdzsvarotas smadzeņu darbības saistību ar dzīves kvalitāti.

RigaBrain® VĒRTĪBAS:

Profesionalitāte attiecībā uz darbu, ko darām, klientu un informāciju, ko sniedzam.

Klienti. Zinoši un sirdsgudri cilvēki, kas mīl sevi un apzinās, ka vienmēr ir iespēja būt vēl labākam.

Kvalitāte. Mums ir svarīgi, lai ikviens saņem iespējami labāko, kas šobrīd pasaulē ir pieejams smadzeņu darbības potenciāla attīstīšanai, – tehnoloģijas, metodes, apkalpošanu, atbalstu un informāciju.

Atklātība. Godīgums un sirsnība - šīs vērtības cenšamies ievērot gan darbinieku vidū, gan attiecībā pret ikvienu cilvēku, ar ko ikdienas darbā saskaramies. Ticam, ka tās ir gaišas un harmoniskas dzīves pamats un zinām, ka šīs mūsu sniegtās vērtības ikviens noteikti paņems sev līdzi.

Mājīgums. RigaBrain® kabineti ir silti un gaiši. Te darbiniekiem prieks strādāt un mīļi sagaidīt ikvienu atnācēju, un gādāt, lai viņš/-a justos kā mājās un varbūt pat vēl labāk.

Prieks un gandarījums par klientu sasniegumiem un mūsu darbu ir tas, kas liek mums celties no rīta un ar smaidu pavadīt ik dienu.

RigaBrain® VĪZIJA:

Augstākais profesionalitātes līmenis līdzsvarotas smadzeņu darbības izpētes un sasniegšanas jomā, ko novērtē pasaules vadošie speciālisti un klienti no visas pasaules.

Pētniecības un atjaunošanās centrs pie dabas, kur strādājam un kur cilvēki var atbraukt uz vairāku dienu kursa iziešanu.

Konsultējam un apmācām speciālistus no citām valstīm par unikālās RigaBrain izstrādātās programmas ieviešanu citās valstīs un pilsētās.

Palīdzam ignorēt to, kas ir nav svarīgs!

bottom of page