PAR MUMS

RigaBrain® ir sociāls uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir informēt, popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunus risinājumus un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam. 

 

Uzņēmums rīko sarunu vakarus un  lekcijas, kā arī uztur lielāko emuāru latviešu valodā ar ieteikumiem par smadzeņu darbību un organizē unikālus smadzeņu treniņus, kuru laikā tiek veikti smadzeņu viļņu mērījumi. Izveidotā atbalsta programma nodrošina neiroloģiski atgriezeniskās saites seansus ikvienam, kurš tos nevar atļauties, it īpaši bērniem,  kuri cietuši no vardarbības.

RigaBrain® ir vadošais līderis neirozinātnes nozarē Baltijas reģionā. Ar aizrautību par darbu un klientiem un viņu komfortu, RigaBrain® ir guvis pretimnākošas kompānijas statusu cilvēku acīs,

RigaBrain® Baltijas reģionā pārstāv Neuroptimal® sistēmas, kuras ir pasaulē modernākās dinamiskā neirofīdbeka iekārtas . NeurOptimal®  sistēmas - Dynamical Neurofeedback® ir  vienīgās  sertificētās un klīniski pārbaudītās sistēmas pasaulē! 

Iepazīsties ar mūsu RigaBrain komandu

Pēteris Urtāns

Īpašnieks un ergoterapeits

Sabīne Mikulāne

Vecākā seansu - vadītāja Sertificēta Ergoterapeite

Andrejs Kozlovs

Attīstības Projektu vadītājs

Kristiāna Širova

Seansu vadītāja - Ergoterapeite

Linda Rūsa

Seansu vadītāja - Psiholoģe

Anna Deymantayte

Seansu vadītāja

Annika Smilga

Seansu vadītāja - Ergoterapeite

 +371 27771821

  • neuroptimal-sessions_orig