PAKALPOJUMI

Image by Kira auf der Heide

Dāvanu karte

Onlaine, pa pastu un uz vietas

Saņemiet elektronisku vai speciāli Jums veidotu RigaBrain dāvanu karti!

Cena no:

€45

personal-no3-low(1).jpg

ĪRE

Neirofīdbeka sistēmu īre

Jūs personīgi vai Jūsu kompānija var īrēt personālas un profesionālās neirofīdbeka iekārtās pie mums . Pirms īrēt iekārtas ir nepieciešams iziet apmācības, lai Jūs spētu uzstādīt sistēmu un vadītu seansus nākotnē. Apmācību laiki ir apskatāmi sociālajos tīklos speciālā grafikā vai piesakoties telefoniski vai rakstot mums.

Cena no:

€50

20170707 Neuroptimal Stock 40(1).jpg

SEANSI

IIndividuāli seansi

Individuāli seansi tiek nodrošināti Rīgā, Stabu ielā 35, 2. stāvā Uz seansiem var pieteikties, izmantojot mūsu mājas lapas elektronisko rezervēšanās aplikāciju.Tiem, kuri vēl nav bijuši uz seansiem, jāzina, ka pirmreizējais seanss sevī ietver audio lekcijas noklausīšanos, anketu aizpildīšanu un, lai Jūs justos komfortabli - sarunu ar ergoterapeitu.

Cena no:

€25

Screenshot 2019-11-10 00.37.19.png

SEANSI 

Grupu seansi

Jūsu kompānija vai draugu grupa var uzaicināt mūs uz grupu seansiem, Jūsu telpās vai Jūsu izvēlētā vietā. Grupu seansi parasti tiek rīkoti papildus arī ar nelielu stāstu par to, kas ir neirofīdbeks un ko no tā gaidīt. Grupu seansus var rezervēt, ja interesentu skaits ir lielāks par astoņām personām. 

Cena no:

€280

personal-tablet-bundle-front-revised-300

TIRDZNIECĪBA

Neirofīdbeka sistēmu izplatīšana

Jūs personīgai vai profesionālai lietošanai varat iegādāties  profesionālās neirofīdbeka iekārtās pie mums Baltijas reģiona pārstāvniecībā. Iegādājoties tieši mūsu pārstāvniecībā iekārtas Jūs saņemsies papildus atbalstu apmācībās, lietošanas atbalsta un kā pieredze rāda, ka iegādājoties iekārtas no  reģionālajiem pārstāvjiem parasti padara pirkum daudzvērtīgu, lai pieteiktos uz sistēmas iegādi, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu.

Cena no:

€7300

RigaBrain_talants_berni_smadzenes.jpeg

LEKCIJAS

Ekspertu lekcijas

Mūsu kompanijas eksperti pēc Jūsu uzaicinajuma var nolasīt lekcijas par saistošām ar smadzeņu darbu tēmām.  Pielikumā var ieskatīties kādas tēmas labi pārzin mūsu kompānijas eksperti. Lekcijas parasti var rezervēt 14 darba dienas pirms notikuma piesakoties anketā vai zvanot uz mūsu tālruni. Lekcijas iespējams noklausīties trijās valodās, nepieciešamības gadījumā var organizēt webinārus.

Cena no:

€200

icons-1831922_960_720.png

ATBALSTS

Ik mēneša iekārtu atjaunināšana, kalibrēšana

Mūsu kompānija nodrošina tehnisko kalibrēšanu un mākslīgā intelekta atjaunošanu iekārtās, kuras tiek nodotas īrē vai tiek nodotas to jaunajiem īpašniekiem. Veicam sensoru pārbaudes un veicam atbalstu telefoniski darba laikā. Nepieciešamības gadījumos izbraucam un veicam iekārtu apkopes uz vietas. Apkopes jāpiesaka 30 darba dienas pirms. Var pieteikties rakstot e-pastu uz mūsu biroju.

Cena no:

€25