kafija - RigaBrain
top of page

Vaicājumam “kafija” atrasti 22 vienumi

  • Kafija – jā vai nē?

    Vai atceraties, ko jutāt pēc pirmās kafijas tases savā mūžā? Kāpēc šorīt, dzerot jau otro kafijas tasi, šādu izjūtu vairs nav? Dažiem cilvēkiem tas var veicināt nemieru, bet parasti mēs asociējam tasi kafijas ar patīkamām izjūtām Iespējams, ja esat kafijas mīļotājs, jūsu lielākais ieguvums no tās ir pamošanās efekts. Kafijas dzeršana tikai vienreiz dienā ir pietiekama, lai palielinātu kofeīna toleranci.

  • Kāda ir kofeīna darbība tavās smadzenēs?

    receptoriem, kas var palīdzēt veicināt dopamīna un glutamāta atbrīvošanu (un liek tev justies labāk pēc kafijas Jušanās atkal miegainam Agrā vakarā lielākā daļa no rīta dzertās kafijas krūzes ir ticis metabolizēts Protams, vienmēr ir iespēja dzert lielāku devu kafijas vienā reizē, vai dzert kofeīnu vairākas reizes stratēģiju piedāvā RigaBrain pieeja, uztrenējot smadzenēm pašorganizēties un justies labāk arī bez kafijas , vai dzerot kafiju, izjust lielāku tās pozitīvo iedarbību.

  • Aukstā ūdens terapija - mazina stresu, sāpes un ir labāka par kafiju

    Tas ir labāks kā kafija Tikko ielecot aukstā dušā, organismam būs “aukstuma šoks”, strauji palielinot

  • 50 dabiski veidi, kā vairot enerģiju

    Atsakies no kafijas un enerģijas dzērieniem! Lai gan pirmajā mirklī, šķiet, ka kafija dod enerģiju, tā patiesībā tikai uzbudina, rezultātā, beigās Ieteicamā kafijas deva dienā- viena krūzīte. 32. Ēd vitamīniem bagātu pārtiku!

  • Spēj vieglāk pateikt "Nē"

    Mazāk dzeru kafiju un uz lietām, par kurām “cepos”, varu skatīties mierīgāk. Paldies.”

  • Badošanās ietekme uz smadzenēm

    Dažos gadījumos jums var tikt atļauts ūdens, tēja un kafija vai pat neliels pārtikas daudzums "badošanās

  • Diendusa uzlabo smadzeņu darbību

    Kafija + 20min. snauda = Dubultmodrība (Extra Snauda) Lai kofeīns iedarbotos, ko uzņēmāt izdzerot kafiju Jūs varat izmantot šīs zināšanas, kafiju dzerot tieši pirms īsas 20 minūšu snaudas.

  • Kā atkarības nolaupa mūsu apbalvojuma sistēmu?

    Izcils piemērs, kas to paskaidro ir kafijas lietošana. Kafija satur spēcīgu narkotisku vielu- kofeīnu, kam ir lieta ietekme uz tavu uzvedību. Tomēr cilvēki turpina teikt, ka ir atkarīgi no kafijas, jo jūtās slikti, kad to nelieto. Kafijas lietošanas gadījumā, kofeīns inhibē neirotransmitera adenozīna receptorus. kafijas, jo jūtās miegainas un izjūt galvas sāpes.

  • Vai enerģijas dzērieni nāk par sliktu?

    Protams, tie ir kļuvuši arī par jaunās paaudzes kafiju, pateicoties veiksmīgajām mārketinga kampaņām kofeīna saturs enerģijas dzērienā ir par 470% vairāk kā kolas skārdenē un par 160 % vairāk kā krūzē kafijas

  • Labais stress / sliktais stress

    Izvairieties no kofeīna – kafijas, tējas, šokolādes, utt.

  • Kā smadzenēs veidojas ieradumi?

    Ieradums no rīta dzert kafiju. Ieradums skaitīt pakāpienus līdz dzīvokļa durvīm.

  • Smadzenes un cukurs – ko zinātne par to saka

    Kaut arī nav viegli mainīt paradumus, kā piemēram, regulāra deserta ēšana vai dubultās kafijas pagatavošana

bottom of page