Cilvēku neierobežotās iespējas

Esiet sveicināti RigaBrain jaunajā sadaļā!

Cilvēka spējas un iespējas ir neierobežotas – šo teicienu šādā un citādās modifikācijās esam dzirdējuši ne vienu vien reizi. Un, iespējams, bieži vien mēdzam nodomāt, ka tas ir un paliek tikai teiciens.

Viens no RigaBrain mērķiem allaž ir bijis izaicinājums pierādīt, ka tā patiešām ir – viss, pilnīgi viss, ir iespējams! Ja vien lietderīgi spējam izmantot savu gribasspēku, mēs varam paveikt šķietami neticamo.

Šīs sadaļas ietvaros esam nolēmuši jums parādīt vismaz daļiņu no tā, kas ir cilvēka spēkos. Šeit tiks apkopoti video par cilvēkiem, kuru spējas ir pārsniegušas robežas, ko vairums cilvēku ir “uzcēluši” savā prātā. Mēs, RigaBrain kolektīvs, aicinām arī Jūs palīdzēt mums veidot šo sadaļu. Sūtiet mums saites uz video materiāliem par cilvēkiem, kuri Jums liekas apbrīnojami uz e – pastu peteris@RigaBrain.com. Veidosim iedvesmu kopā!


______

Kima Pīka (Kim Peek) smadzenes darbojas kā Google. Viņš spēj paturēt un atsaukt atmiņā milzīgus informācijas apjomus!

_______

Ielu vingrotāji patiesi spēj paveikt neticami daudz! Ielūkojies, ko viņi spēj – un ko spējam mēs katrs!

http://gangnam.lv/post/4027/Labakie-momenti-no-ielu-vingrotajiem/

_______

Šī ir dokumentāla filma par puisēnu vārdā Bens Andervuds (Ben Underwood), kurš ir akls, bet pārvietojas, it kā redzētu šo pasauli perfekti. Zēns ar eho skaņu palīdzību ir iemācījies lieliski orientēties apkārtējā vidē!

______

______

______

http://www.youtube.com/watch?v=p2Rys1p5Wb4&feature=bf_next&list=PL3889D963890A4715&lf=context
______

______
Stāsts par Sulbinu, vīrieti, kas dzīvo ciematā, kas faktiski uzbūvēts uz ūdens. Sauszemē šī ciemata ļaudis izkāpj pavisam reti, tikai, lai uzkrātu pārtiku. Sulbins daudz labprātāk dzīvo ūdenī, nirstot bez problēmām var aizturēt elpu 2.5 min un zem ūdens jūtas daudz mierīgāk nekā virszemē.

_____

Derekam Paravicini (Derek Paravicini) ir neticami labi attīstītas muzikālās iemaņas. Vīrietis ir akls un ar autisma iezīmēm. Viņam atliek tikai reizi noklausīties skaņdarbu, un viņš momentā var to perfekti atskaņot.
http://www.youtube.com/watch?v=r6HCXx8U6Ko

_____

Stīvens Viltšīrs (Stephen Wiltshire) vizuālā atmiņa strādā gluži kā kamera – viņš atceras vissīkākās detaļas, vienreiz apskatot, piemēram, pat veselu pilsētu!

_____

Dīns Karneizs (Dean Karnazes) – cilvēks, kas var skriet diennaktīm ilgi bez apstājas!

______

Neils Harbisons (Neil Harbisson) piedzima ar retu patoloģiju – krāsu aklumu. 2004. gadā viņš izveidoja tehnoloģiju, kas krāsas pārvērš skaņās. 2010. gadā viņš ar kolēģi Mūnu Ribas (Moon Ribas) nodibināja organizāciju, kas eksperimentē arī ar šādām tehnoloģijām un palīdz, piemēram, arī ar auss patoloģijām sirgstošiem cilvēkiem, pārvēršot skaņu krāsās.

_______

Pols Smits (Paul Smith) – cilvēks, kas cieš no cerebrālās triekas – rada fantastiskus mākslasdarbus ar neparastu darba rīku – rakstāmmašīnu!

Ja Jums bija saistošs šis ieraksts, Jums varētu interesēt arī citas RigaBrain aktualitātes!

______

RigaBrain seanss

RigaBrain trenera blogs

Jautājumi un atbildes

RigaBrain atsauksmes

______

style=”display:inline-block;width:300px;height:250px” data-ad-client=”ca-pub-3789555299322110″ data-ad-slot=”9062464482″>

Use Facebook to Comment on this Post