top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

RigaBrain®: atbalsts policistiem, glābējiem, ātrās palīdzības darbiniekiem. Pasaules pieredze.

NeurOptimal® Dynamical Neurofeedback® sistēma ir inovatīva tehnoloģija, kas tiek izmantota dažādu profesiju pārstāvju, tostarp policistu, glābēju un ātrās palīdzības darbinieku, mentālās veselības un labsajūtas uzlabošanā visā pasaulē. Šīs tehnoloģijas spēja uzlabot smadzeņu darbības pašregulāciju bez tiešas fokusēšanās uz konkrētiem simptomiem vai diagnozēm ir īpaši vērtīga profesijās, kurās augsts stresa līmenis un emocionālā noslogojuma risks ir ikdiena.Kā NeurOptimal® palīdz profesionāļiem ekstremālās situācijās

  • Stresa mazināšana un emocionālā stabilitāte: Policisti, glābēji un ātrās palīdzības darbinieki bieži saskaras ar augstu stresa līmeni, kas var ietekmēt gan to profesionālo veiktspēju, gan personīgo dzīvi. NeurOptimal® palīdz mazināt stresa ietekmi, uzlabojot smadzeņu spēju pašregulēties un adaptēties pie mainīgām apstākļiem, tādējādi veicinot emocionālu stabilitāti un mazinot izdegšanas risku.

  • Uzlabota koncentrēšanās un reakcijas laiks: Skaidra prāta klātbūtne un spēja ātri reaģēt ir būtiska ikdienas darbā. NeurOptimal® uzlabo koncentrēšanās spējas un reakcijas laiku, kas ir īpaši svarīgi situācijās, kur katrs sekundes dalījums ir izšķirošs.

  • Labāka miega kvalitāte: Nepārtraukts augsta stresa līmeņa un emocionālās spriedzes klātbūtne var negatīvi ietekmēt miega kvalitāti. NeurOptimal® lietošana palīdz uzlabot miega kvalitāti, kas ir ļoti svarīgi, lai atjaunotu fiziskos un psihiskos spēkus pēc emocionāli un fiziski pieprasītām maiņām.

  • Palielināta psiholoģiskā noturība: Regulāra NeurOptimal® sesiju lietošana veicina psiholoģisko noturību pret ikdienas darba radītajiem izaicinājumiem, palīdzot labāk tikt galā ar emocionālām svārstībām un psiholoģisko spiedienu.

Kā RigaBrain® atbalstīja glābējus pēc Imantas Maximas traģēdijas: NeurOptimal nozīme atveseļošanās procesā

Pēc sāpīgajiem notikumiem Imantas Maximas traģēdijā, kurā daudzi glābēji un viņu kolēģi cieta vai zaudēja savus mīļos, RigaBrain® centrs uzņēmās būtisku lomu, palīdzot tiem, kuri piedzīvoja tiešas sekas. Izmantojot NeurOptimal® Dynamical Neurofeedback® tehnoloģiju, mēs nodrošinājām bezmaksas personalizētas sesijas, kas atbalstīja emocionālo un psiholoģisko atveseļošanos.


RigaBrain® atbalsts glābējiem un viņu kolēģiem pēc Imantas Maximas traģēdijas ir kļuvis par svarīgu stāstu mūsu vēsturē, parādot NeurOptimal tehnoloģijas spēju sniegt nozīmīgu atbalstu emocionālās un psiholoģiskās atveseļošanās procesā.


NeurOptimal® ieguldījums profesionāļu ekstremālās situācijās

NeurOptimal® sistēma ir izrādījusies ārkārtīgi efektīva, palīdzot profesionāļiem no dažādām jomām visā pasaulē, tostarp glābējiem, policistiem un ātrās palīdzības darbiniekiem, pārvarēt ar stresu saistītas sekas. Tā veicina smadzeņu spēju pašregulēties un adaptēties, kas ir izšķiroši svarīgi darbā ar augstu emocionālo un fizisko slodzi.


NeurOptimal® tehnoloģijas pieņemšana policijas iecirkņos un glābšanas dienestos visā pasaulē apliecina tās efektivitāti stresa noturības veicināšanā un darbinieku spējā efektīvi pārslēgties no profesionālās darbības uz privāto dzīvi. Šī pieeja ir uzlabojusi gan individuālo labsajūtu, gan kopējo komandas sniegumu, veicinot ilgtspējīgu un efektīvu darbību.


Pasaules pieredze

Daudzviet pasaulē policijas iestādes un glābšanas dienesti atzīst NeurOptimal® tehnoloģijas pozitīvo ietekmi uz darbinieku mentālo veselību un veiktspēju. Dažās valstīs šīs sistēmas tiek iegādātas lielā skaitā, lai nodrošinātu darbiniekiem piekļuvi šai mentālās veselības atbalsta formai. Šāda investīcija atmaksājas ne tikai ar uzlabotu darbinieku veiktspēju un samazinātu slimības atvaļinājumu skaitu, bet arī ar kopējā darba atmosfēras uzlabošanos, kas ir ļoti svarīgi kolektīvos, kuros ikdienas darbs saistīts ar augstu emocionālo un fizisko slodzi.


Ieviešot NeurOptimal® kā daļu no regulārās darbinieku atbalsta programmas, tiek veicināta ne tikai individuālā labsajūta, bet arī uzlabota kopējā komandas veiktspēja un samazināts darbinieku aiziešanas risks, kas ir būtisks aspekts ilgtspējīgas un efektīvas organizācijas uzturēšanā.


Lai gan konkrēti piemēri par NeurOptimal® ieviešanu policijas un glābšanas dienestos var atšķirties atkarībā no valsts un organizācijas, kopumā tendence ir skaidra - arvien vairāk tiek atzīta šīs tehnoloģijas nozīme profesionāļu mentālās veselības un labsajūtas veicināšanā.


Kanādas pieredzes stāsts: "Mierīgi prāti glābj dzīvības"

Stāsts sākas Lambtonas apgabalā, Ontārio, kur 21 neatliekamās medicīnas darbinieki, ugunsdzēsējs, policists un viena intensīvās terapijas māsa piedalījās projektā, kurā katrs no viņiem saņēma 20 NeurOptimal® neiroatgriezeniskās saites sesijas. No šīs grupas tikai viens bija dzirdējis par neiroatgriezenisko saiti pirms projekta sākuma.


Šī grupa bija apbrīnojami apņēmīga, reti izlaižot sesiju, neskatoties uz aizņemtiem grafikiem. Viņi ieguldīja pūles, ieradās sesijās, pārvarot ziemas vētras un dažreiz braucot vairāk nekā stundu no attālām vietām. Daži ieradās izsmelti pēc garām maiņām un priecājās par iespēju pagulēt sesijas laikā, saucot procesu par savu smadzeņu spa. Šī grupa bija patiess prieks sadarbībai. Viņi vienmēr novērtēja mazās lietas, piemēram, silto segu, ūdens pudeli, atpūtas brīdi... Viņi teica, ka viņu smadzenes pēc katras sesijas it kā pateicas. Viena no spēcīgākajām atsauksmēm, ko atceros, bija neatliekamās medicīnas darbinieka teiktais pēc pirmās sesijas: “Jūtos laimīgs”. Viņš atzina, ka nevar atcerēties, kad pēdējo reizi juties tā. “Atkal baudu dzīvi” bija vēl viens īpaši iedvesmojošs komentārs. Daudzi bija pārsteigti, cik vieglāk bija tikt galā ar sarežģītiem darba izsaukumiem, vai kā iepriekšējie trigeri vairs nebija aktuāli. Vairāki atzīmēja, ka viņi vairs tik ātri nekļuva dusmīgi, labāk gulēja un jutās mierīgāki un koncentrētāki. Visi projekta sākumā un beigās veica pašnovērtējumu par trauksmi un PTSS, kas parādīja pārsteidzoši pozitīvus rezultātus. Tika skaidri uzsvērts, ka NeurOptimal® neiroatgriezeniskā saite nav ārstēšana vai terapija jebkurai slimībai, vienkārši smadzeņu treniņš, kas var sniegt ļoti pozitīvus rezultātus.


Šī pieredze man ir mācījusi, ka ar pirmās palīdzības dienestu darbiniekiem un ar neiroatgriezenisko saiti vēl ir daudz darāmā. Kopā ar pieciem neatliekamās medicīnas tehniķiem kā vadības komiteju mēs esam uzsākuši jaunu iniciatīvu “Mierīgi prāti glābj dzīvības”, kas palīdzēs pirmās reaģēšanas dienestu darbiniekiem un viņu ģimenēm, aizdodot mājas lietošanai paredzētas ierīces. Mēs pašlaik veicam līdzekļu vākšanu, lai iegādātos vienu vai vairākas ierīces, kas būtu pieejamas pastāvīgai lietošanai mājās.


Turpināsim apkopot datus par rezultātiem un mudinām jebkuru grupu, kas ir ieinteresēta sadarboties, sazināties ar mums. Mūsu mērķis ir redzēt lielāku atsaucību gan vietējā, gan globālā līmenī, rezultātā nodrošinot pirmās reaģēšanas dienestu darbiniekiem piekļuvi ilgi gaidītajam labsajūtas risinājumam.


Projekta vadītāja: Susan Gillies, Good Vibrations Neiroatgriezeniskā saite

79 King Street, Thedford, Ontario, Kanāda N0M 2N0. (519) 639-8453, Neurofeedbacklondon.com un Herobrain.ca sgilliesgvnf@gmail.comRigaBrain® atbalsts ekstremālās profesijās

Ja arī jūs esat profesionālis, kas vēlas uzlabot savu veiktspēju un labsajūtu, pievienojieties tiem, kuri jau ir atklājuši NeurOptimal® Dynamical Neurofeedback® sistēmas priekšrocības. RigaBrain® centrs piedāvā individuālus seansus un izglītību par smadzeņu pašregulācijas uzlabošanu, kas ir svarīgi ikvienam, kurš saskaras ar augstu stresa līmeni un emocionālo noslogojumu darbā. Aicinām jūs sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā NeurOptimal® var palīdzēt jums. Piezvaniet vai apmeklējiet mūsu mājaslapu RigaBrain.com, lai sāktu savu ceļu uz labāku dzīves kvalitāti un profesionālo veiktspēju jau šodien.

Comments