top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Atsauksme: “Mana pasaule atkal ir skaidra”

Kādas sievietes atsauksme par NeurOptimal® neiroloģiskās atgriezeniskās saites treniņiem no mūsu Kanādas kolēģa Alana Kresati (Alain Cressaty) pieredzes.

“Uzsāku NeurOptimal® kursu apmēram pirms gada, un toreiz es knapi eksistēju. Nezinu, kāpēc, bet nekas nesniedza gandarījumu, es gaidīju gaišākas dienas un meloju, ka viss kārtībā. Kāds teiktu – depresija, cits – ka meklēju uzmanību, taču man bija sajūta, ka neviens mani nesaprot.

Dienas pārvērtās nedēļās, nedēļas – gadā. Nekas nemainījās, izņemot to, ka vairs nespēju pat paraudāt. Likās, ka vismaz nosacītu brīvību no šīm izjūtām sniedz alkohols un narkotikas.

Pārmaiņas atnāca 2015. gada 31. oktobrī, kad likās, ka vairs nav atpakaļceļa – ģimene mani nesaprata, biju šķīrusies no drauga… Un tad satiku kādu, kas mani nenosodīja un ar kuru bija tik viegli runāt, cilvēku, kas izskaidroja, kas notiek ar manām smadzenēm. Manu NeurOptimal® (RigaBrain) treneri. Apmeklēju seansus. Pagāja laiks, līdz pamanīju, ka mans redzesloks paplašinās. Es sāku domāt loģiskāk, samazinājās negatīvo emociju daudzums. Kļuvu enerģiskāka un sapratu, ka parādījusies interese par gatavošanu, mājas tīrīšanu – ikdienišķām lietām, par kurām biju pilnībā aizmirsusi. Nu es pilnībā izprotu savas smadzenes. Mana pasaule atkal ir skaidra.”Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs.

Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

Comentários