top of page

Es biju... un kā ir tagad, pēc RigaBran® seansa?RigaBran® atsauksmes par produktivitāti un koncentrēšanos. 

„Man palīdzēja RigaBrain® profesionālajā jomā! Es esmu padomdevējs finanšu jautājumos un ikdienā palīdzu saviem klientiem pieņemt svarīgus un nozīmīgus finanšu lēmumus. Agrāk, pirms tikšanās ar nozīmīgiem klientiem, es biju stresa pārņemts, pārskatot dokumentus un papīrus! Es pat nenojautu un neapzinājos, ka var arī savādāk - bez stresa un panikas strādāt manā profesijā, un ar tik pat labiem, un vēl labākiem rezultātiem.


Pēc pāris RigaBrain® seansiem, es ievēroju izmaiņas tajā, kā es sagatavojos pirms tikšanās ar klientu. Man nebija nepieciešamības pēc atkārtotiem jautājumiem sev. Es neiegrimu dziļās un neproduktīvās pašanalīzēs. Es spēju sagatavot pārliecinošas rekomendācijas ar pārliecību un noteiktību, zinot, ka mans klients saņems vislabāko padomu, kā sasniegt viņa izvirzītos mērķus.


Šīs izmaiņas man nozīmē ļoti daudz un tās ir milzīgas priekš manis (pajautājiet, jebkuram manam kolēģim:) ). Es biju un esmu vislabākais finanšu padomdevējs birojā, bet es nespēju šo padomu nodot saviem klientiem. Pēc RigaBrain® es spēju savus ieteikumus izklāstīt klientiem saprotamā viedā un ar 100% pārliecību, sasniedzu savu noteikto un vēlamo gada ienākumu mērķi un apkalpoto klientu skaitu, sasniedzot klienta mērķus par tekošo gadu jau septembrī. Rezultātā man nācās pārskatīt savu ienākumu līmeņa mērķi šim gadam un to ievērojami palielināt, jo es spēju darboties daudz efektīgāk.” “Pirms sāku iet uz RigaBrain® seansiem, jutos bēdīgs, neapmierināts ar dzīvi. Grūtības sagādāja iemigšana, galvā bija dažādas domas, kas traucēja. Cilvēki apkārt mani kaitināja ar savu rīcību.


Tagad manī ir kaut kas mainījies. Grūti paskaidrot, kas tieši. Esmu atklātāks, sabiedriskāks, smaidīgāks un atsaucīgāks. Jūtu, ka es cilvēkiem patīku. Varu mierīgi aiziet gulēt un nemāc domas par pagātni, esmu atsācis sapņot. Iepriecina vienkāršas lietas un pastaiga no rīta līdz darbam.”

(apmeklēja 10 seansus ar intensitāti 1x nedēļā) 

"Pēc RigaBrain® seansiem labāk komunicēju ar meitenēm, vairs neesmu tik sasaistīts. Biju pārsteigts par to!"


 Kristīne Blumberga, skolniece, 17 gadi:

“Es atnācu uz RigaBrain® , jo gribēju uzlabot savas darba spējas, kā, piemēram, ātrāk apgūt un izprast jaunas lietas un tēmas. Spēt vieglāk komunicēt, kā arī labāk izgulēties un ātrāk pamosties, jo bija tā, ka pusi dienas pavadīju pusaizmigusi.


Pēc 10 RigaBrain® seansiem jūtu visus šos uzlabojumus, ko redzu ikdienā. Pati jūtos laimīgāka un biežāk smaidu. Tagad man nesagādā grūtības uzsākt sarunu ar nepazīstamu cilvēku. Spēju kontrolēt savus uztraukumus un izsvērt, vai ir vērts vispār uztraukties. Varu arī ātrāk pārslēgties no viena darba uz otru un pilnīgi koncentrēties tam.” 

“Drošāk kontaktējos ar cilvēkiem, nenovēršu skatienu, skatos acīs un jūtos pārliecināta par sevi.


 

Vīrietis, 30 gadi, strādā vadošā amatā, paaugstināts stress uzstājoties, pēc RigaBrain® seansiem: "Vakar uzstājos ar IT prezentāciju kanādiešu kolēģiem, visu dienu stress kā parasti, liekas, ka neko nezināšu, bet tiklīdz sāku prezentēt, tā kaut kas atvērās un pats biju pārsteigts par profesionālo runu. Kanādieši klausījušies atvērtām mutēm, ik pa laikam tikai noteikuši „amazing presentation” un es pēc tam saņēmu daudz komplimentu par izdarīto. Pašam prieks un gandarījums!" 

Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

125 views