10 svarīgākie fakti par RigaBrain smadzeņu treniņu

Šeit ir 10 svarīgākās lietas, kas Tev būtu jāzina par RigaBrain seansiem.

1. Smadzeņu treniņa pamatā ir tehnoloģija, kas reģistrē cilvēka centrālās nervu sistēmas aktivitāti un reālajā laikā atspoguļo tās darbu ar klusiem skaņas spoguļsignāliem.

2. Treniņa laikā centrālā nervu sistēma tiek neinvazīvi rosināta ar spoguļsignālu palīdzību, lai smadzenes izmantotu savu dabisko atjaunotnes potenciālu optimālā stāvokļa sasniegšanai.

3. Smadzeņu treniņi nepārslogo nervu sistēmu.

4. Smadzeņu treniņi nav izmantojami, lai ārstētu vai diagnosticētu slimības, individuālas attīstības īpatnības, garīgu saslimšanu vai tās simptomus.

5. Smadzeņu treniņa pamatā ir neiroreakcijas fenomens, ko sauc arī par neiroterapiju vai bioreakciju.

6. Cilvēka smadzenes spēj rast resursus sevis stabilizēšanai un atjaunošanai, ja vien tām reālajā laikā tiek dota iespēja novērot savu darbību.

7. Elektroencefalogrāfa datus apstrādā ar datoru un neraksturīgas smadzeņu darbības konstatējot, programma uz mirkli pārtrauc atskaņot mūziku trenējamā austiņās: smadzenes reģistrē to kā spoguļsignālu – līdzsvaro pašas sevi un tajās veidojas jauni neirālie ceļi.

8. Smadzeņu treniņa laikā centrālajai nervu sistēmai ir nepieciešama papildu enerģija, nepieciešama proteīniem bagāta diēta un daudz šķidruma.

9. Smadzeņu treniņu rezultātā samazinās vai izzūd pavisam: agresija, niknums, dusmas, depresija, miega problēmas, asinsspiediena problēmas, klejojošas sāpes, uzvedības problēmas, mācību procesa traucējumi, migrēnas, trauksmes, ēšanas problēmas, bailes, nedrošība un citi simptomi.

10. Smadzenes drīkst trenēt jebkurā vecumā.