Video lekcija "Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa"


2,5h lekcija video lekcijas.

Pilno lekcijas versiju skaties šeit:

"Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa"Mūsdienu bērni dzimst iepriekšējā gadsimta vecākiem, kas samezglo bērnu disciplinēšanas jautājumu ģimenē. Disciplīna un robežas, ko bērns drīkst un ko – nē, ir viena no sarežģītākajām lietām, ar ko vecākiem nākas saskarties bērnu audzināšanā. Cik daudz bērnam atļaut, lai neierobežotu viņa personības attīstību vienlaicīgi nokontrolējot to, lai bērns mums nesāk kāpt uz galvas? Kā pareizāk pateikt nedrīkst, lai mazais to sadzirdētu un ņemtu vērā?

RigaBrain īpašnieks un ergoterapeits Pēteris Urtāns uzskata, ka audzināšanā būtisks ir ne tikai pats cilvēks, bet arī laikmets, kurā dzīvojam, ņemot vērā ikdienu un mūsdienu tehnoloģijas, kādas tās ir šobrīd, prasot no vecākiem ātrāku pielāgošanos bērniem. Tāpat jācenšas atrast tiltu un līdzsvaru starp audzināšanas dažādiem līmeņiem - izdzīvošanas un instinktiem balstīto un lēmuma pieņemšanas līmeni.

Mūsdienu bērnu smadzeņu darbība, atmiņa un darba spējas ir fenomenālas, tāpēc bērnu smadzenēm ir jāļauj attīstīties pēc to maksimālas kapacitātes.Pilno lekcijas versiju skaties šeit:

"Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa"

Atsauksmes:

"Paldies par lekciju! Šīs bija manas dzīves jēgpilnākās divas stundas!" Viens tētis pēc lekcijas pienākot pie lektora.

"Paldies par lekciju-daudz skaidrojošu piemēru, bez liekvārdības, lektors vienkāršs un atvērts pēc savas būtības, nebija sajūta-es te “gudrais”,Jūs tagad paklausieties. Pozitīva, draudzīga gaisotne."

"Ļoti izsmeļoši, saprotami un uzskatāmi saņēmu atbildes, kāpēc bērns var uzvesties mums nepieņemami un varbūt neērti! Kopumā lekcija ļoti patika un uzrunāja, un uzzināju arī dažas līdz šim nedzirdētas lietas."

"Paldies, daudz noderīgu padomu, atziņu. Rīkojiet šādas lekcijas vairāk - šī informācija būtu jāzina katram vecākam. Izdodiet grāmatu!"

"Tiešām izcils sniegums! Paldies!"

"Vērtīga lekcijas struktūra, trāpīgi piemēri!"

"Paldies! Lekcija ļoti patika. Daudz zināma jau, bet dažas lietas bija kā "dūriens ar pirkstu acī". Un tieši tā arī vajag!"

"Liels paldies par lekciju - tajā bija viss labākais, kas par bērnu audzināšanu dzirdēts un vēl vairāk"

"Īsā laikā, pietiekoši strukturēta un kompakta prezentācija. Daudz kas zināms, daudz kas jauns, bet šis ir kā ļoti labs recurrent training. Kārtējo reizi ikdienas steigā paskatīties uz sevi un bērniem no malas un gūt iedvesmu mainīties uz labo pusi. Paldies, Pēteri! Veiksmi! "

"Lietderīgi pavadīts laiks. Vērtīgi, aizraujoši, gana daudz jauna un ne tikai pārdomājama, bet arī realizējama. Kas nav mazsvarīgi, izcils pasniegšanas veids. Ne par daudz, ne par maz. Nekādas iespējas aizmigt vai garlaikoties. Profesionāli un jaudīgi! PALDIES!" "Paldies! Lekcija palīdzēja labāk saprast man pašai savu dēlu."


Pilno lekcijas versiju skaties šeit:

"Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa"