top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Miegs un dinamiskais neirofīdbeks

Tādas problēmas kā pēkšņa elpošanas apstāšanās miega laikā, dažādi depresijas veidi un miega traucējumi skar cilvēkus, kurus var iedalīt četrās kategorijās. Pie pirmās kategorijas pieder cilvēki ar pārlieku aktīvu centrālo nervu sistēmu (CNS). Viņi bieži sūdzas, ka nevar aizmigt, jo viņu „prāts ir aizņemts ar domām”. Viņi svaidās un grozās, un nakts laikā pamostas vairākas reizes. Viņiem visiem ikdienā mēdz būt tāda sajūta, it kā viņus tikko būtu notriecis autobuss. Pilnīgi pretējas pazīmes mēdz būt pie pretējās nometnes piederošajiem, tā sauktajiem, mazaktīvajiem. Šie cilvēki naktī var nogulēt 10-12-14 stundas un tāpat pamosties noguruši. Faktiski viņi guļ visu nakti, taču viņu miega stadija nav tāda, lai šie cilvēki pēc pamošanās varētu justies atpūtušies un atguvuši spēkus. Dzīvesbiedri un citi ģimenes locekļi bieži to nesaprot un uzskata, ka šie cilvēki vienkārši ir hipohondriķi, hroniski čīkstuļi vai abi reizē. Daudzu laulāto kopdzīve ir beigusies šīs nesaprašanās dēļ. Trešajai kategorijai pieder tie laimīgie, kuru smadzenēm piemīt abas iepriekš minētās pazīmes. Viņu kreisā smadzeņu puslode ir mazaktīva, savukārt labā – pārlieku aktīva. Un pie ceturtās kategorijas piederošo cilvēku problēmu iemesls ir neatrisināta emocionāla trauma.

Šos miega traucējumus var mazināt un izskaust, izmantojot neirofīdbeka seansu priekšrocības. Zāles ir jālieto visu mūžu, un var nonākt atkarības riska grupā, savukārt neirofīdbeka seansi ir neinvazīvi un droši, jo divdesmit gadu garumā ir klīniski pārbaudīti Kanādas „Zengar” institūtā. Neirofīdbeka iekārtas vada jūsu smadzenes, izmantojot „Microsoft” mākslīgā intelekta maksimālo, šodien pieejamo jaudu, lai palīdzētu smadzenēm nonākt pie optimāla stāvokļa, kad smadzenes sāk precīzi veikt visas paredzētās funkcijas.

Procedūras apraksts:

Pie galvas tiek piestiprināti divi mazām austiņām līdzīgi sensori, kas fiksē smadzeņu viļņus. Informācija tiek ierakstīta programmā, kas līdzīgi „Google” meklētājam veic smadzeņu pārmeklēšanu (neraizējieties, tas neizplatīs nevēlamās e-pasta vēstules, kuras jūs nekad negribētu nosūtīt!) un identificē tās smadzeņu vietas, kas funkcionē neatbilstoši, proti, darbojas pārlieku aktīvi, ir mazaktīvas, vai konstatē abas šīs pazīmes reizē. Tad iegūtā informācija tiek pārraidīta atpakaļ smadzenēm kā mūzika, kuru pārtrauc pārlēcieni un traucējumi. Cilvēka smadzenes ir tik gudras, ka tās pašas spēj sakārtoties, palielinot aktivitāti vietās, kur tā ir pārāk maza, un samazinot tur, kur tā ir pārlieku liela. Pēc kāda laika un pēc vairākiem seansiem smadzenes sasniedz savu optimālo darbības režīmu un kvalitatīvam miegam piemērotais režīms kļūst par smadzeņu darbības paradumu. Tas viss notiek, jums neko nemanot, nekāda blakus iedarbība netiek novērota, un rezultāts tiek sasniegts jau pēc četriem seansiem vai pat vēl ātrāk. Šo atgriezeniskās saites reakcijas treniņu priekšrocība ir tāda, ka apmēram pēc 5 seansiem (vidēji) kurss ir beidzies un ar jums viss ir kārtībā. Jūsu smadzenes būs iemācītas gulēt kvalitatīvāk, un tās saglabās šo paradumu uz visu mūžu.

130 views

Comments