top of page

RigaBrain® klienti par depresiju

Zemāk atsauksmes no mūsu klientiem, par to kā smadzeņu treniņi palīdzējuši tikt galā ar bailēm, panikas lēkmēm un depresiju. • “Pastāstīšu savai ārstei kā 15 minūtēs es tiku ārā no dziļas depresijas. Tās ir neaprakstāmi pozitīvas sajūtas.


 • "Sievietes, kura apmeklējusi 10 seansus pa 1 reizei nedēļā, atsauksme: Pēc pirmā seansa izjutu pārmaiņas atmiņā. Pēc pārējiem tās tik izteiktas vairs nebija. Vispār par pārmaiņām vairāk zinās teikt mani tuvinieki, viņi novēro pozitīvās pārmaiņas manā uzvedībā. Liekas, ka mazinājies baiļu sindroms. Paldies par doto iespēju!"


 • “Man par 85% ir mazinājusies baiļu sajūta un pagātnes traumatisko notikumu ietekme.”


 • ”Es tam nespēju noticēt! Pēc 15min RigaBrain® izmēģinājuma seansa praktiski pazuda panikas lēkmes. Ārsts tam neticēs!”


 • Pēc viena RigaBrain® izmēģinājuma seansa vairs nav bailes no augstuma un spēju iziet uz lodžijas bez bailēm, galva vairs nereibst!


 • ”Man pazuda sociofobija un citas bailes saistītas ar veģetatīvo NS disbalansu. Ļoti liels enerģijas pieplūdums. Jūtos daudz atraisītāka.”


 • “Pēc 3 seansiem jūtos ļoti labi! Panikas lēkmes agrāk bija 5xdienā, tagad, 1x nedēļā un tā pati pavisam niecīga – salīdzinot ar agrākajām.”


 • “Es atnācu, lai uzlabotu savu garīgo un fizisko pašsajūtu, lai atbrīvotos no depresīvā stāvokļa, celtu savu pašvērtējumu, būtu harmoniskāka, lai vieglāk un labāk sevi saprastu, lai kļūtu miera pilnāka. Depresīvais stāvoklis ir jūtami mazinājies, es esmu jūtami mierīgāka, es esmu atraisītāka, un pašsajūta ir daudz labāka nekā pirms smadzeņu treniņiem. Man labāk veicas sportā, un mana balss ir kļuvusi elastīgāka un vieglāk veidojama. Ir vieglāk mācīties. Ir uzlabojusies imunitāte, kopš smadzeņu treniņu sākuma nav bijis nekas nopietnāks par nelielām iesnām. Ir mazinājušās bailes un ir pozitīvāka domāšana.”


 • "Pēc piektā seansa es jutos mierīgāk, vairāk atslābinājies. Ir pazudis saspringums un stresa sajūta. Pēc 10 seansa jutos priecīgāks. Novēroju, ka man ir saasinātāka uztvere – vizuāli un audiāli. Raitāk risinās domas. Iztēle strādā labāk. Vieglāk koncentrēties. Un seansu laika es uzzināju šo to jaunu par sevi pašu. Tagad ir pagājuši četri mēneši, kopš pēdējā seansa, kopā apmeklēju 10 seansus. Ikdienā jūtos labi. Dzīve šķiet kļuvusi normāla – mani vairs nesatrauc daudzi notikumi, varu produktīvāk strādāt. Vairs nenomoka depresīvas sajūtas."


 • Sieviete, 82 gadi, kurai bija konstatēta depresija. 10 seansi, viens gads kopš pēdējā seansa: “Paldies! Es esmu patiešām laimīga, es esmu laimīga! Jā, es turpinu lietot ārsta izrakstītās zāles, bet tās ir daudz mazākās devās, man vairs nav tās emocionālās svārstības.”


 • "RigaBrain® man ļoti palīdzēja. Sākumā tam neticēju, taču pēc rezultātiem viss bija acīmredzams. Uzlabojās pašsajūta, manā dzīvē ienāca pozitīvisms lietās un situācijās, kurās agrāk jutos depresīvi. Es naktī varu labāk gulēt, nav vairs saasinātu dusmu uzplūdu, paranojas un histērijas. Es labprāt vēlreiz atkārtotu šo programmu! Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un noteikti varu rekomendēt citiem RigaBrain® piedāvāto metodi."


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties
19 views