top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

RigaBrain® seansu apmeklētāju tikšanās ZOOM 2023. gada 2. augustā 18:00

RigaBrain® kabinetā pieredzētās sajūtas katram cilvēkam ir individuālas – no eiforiskas miera sajūtas līdz vēlmei aktīvi darboties un ieviest kārtību sev apkārt.


Dalīšanās savā pieredzē un citu apmeklētāju uzklausīšana par pieredzēto ir svarīga RigaBrain® seansu rezultātu nostiprināšanā!


RigaBrain® rīko regulāras slēgta tipa tikšanās, kas domātas tikai RigaBrain® seansu apmeklētājiem.Tikšanās paredzēta tikai tiem, kuri ir apmeklējuši vismaz vienu RigaBrain® seansu, un priekšroka tiek dota tiem klientiem, kuri RigaBrain® seansu apmeklējuši pēdējo mēnešu laikā.

Tikšanos vadīs RigaBrain® smadzeņu treniņu centra vadītājs Pēteris Urtāns, nepieciešamības gadījumā daloties arī ar savu pieredzi vai sniedzot komentāru par Tevis piedzīvoto.Tikšanās notiks Online vidē Zoom platformā!

– Īsi pirms pasākuma nosūtīsim pieejas saiti!

– Obligāta iepriekšēja reģistrācija.

– Tikšanās ir bezmaksas.

– Tikšanās laikā apmeklētājiem ir jābūt ieslēgtai video kamerai.

– Tikšanās laiks līdz 1,5h.

Jautājumi un komentāri 27771821 vai info@RigaBrain.com

Tiekamies jau pavisam drīz!


Šī pasākuma FaceBook pasākumi: https://fb.me/e/13ayXiCth


– Ja, tomēr izlem nepiedalīties šāda veida tikšanās, tad Tu vari dalīties arī ar savu pieredzi atsauksmju veidā http://www.feedback.link/rigabrain vai lasīt, skatīties citu cilvēku atsauksmes – http://www.RigaBrain.com/atsauksmesAtsauksme: