top of page

Esmu palikusi mierīgāka, vairs tik asi neuztveru aizrādījumus

Jana, interneta vietnes www.SievietesPasaule.lv pārstāve, izmēģināja RigaBrain® seansu. Lūk, ko viņa stāsta:


"Izdzirdot maģiskos vārdus „RigaBrain®” man galvā sāka šaudīties fantastikas filmu sižeta cienīgas ainas par to, kas tad īsti varētu norisināties RigaBrain® seansā. Taču apmeklējot mājas lapu un mazliet vairāk palasot informāciju par šiem seansiem, kā arī citu apmeklētāju atsauksmes, es ātri vien atguvu mieru, jo fantastikas filmas cienīgu sižetu nesagaidīju. Par nožēlu vai par laimi, īsti nepratīšu teikt.

Nepagāja ne pāris dienas, kad devos uz RigaBrain®, lai izmēģinātu to uz savas, laikam jau šoreiz jāsaka, ne ādas, bet gan galvas.


Jau no paša rīta mani pārņēma manāms satraukums par gaidāmo seansu. RigaBrain® birojā mani sagaidīja seansa vadītāja, kas rūpīgi izklāstīja kā notiek seanss, parādīja filmiņu un seanss var sākties! Es vienkārši zvilnēju atpūtas krēslā, klausījos atslābinošu mūziku un biju viena soļa attālumā no miega. Lai cik ļoti būtu gribējies pusstundiņu pasnaust, kas arī ir atļauts seansa laikā, man tas tā arī neizdevās, jo ik pa laikam uzcēla “šprakšķi”, ko dzirdēju austiņās. Seansa vadītāja stāstīja, ka tās ir tās vietas, kurās smadzenēm tiek dots signāls, ko nepieciešams “salabot.”


No sākuma jau mazliet satraucos, jo šķita, ka tie saucamie “šprakšķi” ir diezgan daudz, taču pēc seansa vadītāja pastāstīja, ka to nemaz tik daudz nebija un, ka arī smadzeņu puses, proti, gan labā, gan kreisā strādā vienlīdzīgi.

Viss patiesībā bija pavisam mierīgi un pats svarīgākais, ka galvenais noteicējs palieku es pati. Proti, es varu doties uz RigaBrain® seansiem, izmēģināt to no sirds patikas, taču, ja pēc tiem nestrādāšu ar sevi un nevērošu savas darbības, tad pilnīgi iespējams, ka nekādas pārmaiņas nejutīšu.


Pēc seansa bija mazliet dulla galva, taču pēc stundas jau varēju ķerties pie saviem ikdienas darbiem. Speciāli nepievērsu uzmanību katrai savai darbībai, taču bieži piefiksēju, ka esmu palikusi mierīgāka, vairs tik asi neuztvēru aizrādījumus vai kādu man netīkamu komentāru. Un jāsaka, noguruma sajūta un pastiprināta miegainība, no kuras gribēju atbrīvoties, ir mazliet pārgājusi. Vairs nejūtu tik ļoti izteikto nogurumu pēc darba, kad vairāk neko citu par gultu un TV negribas redzēt, gluži otrādi, tagad nosēžot stundu uz vietas, raušus raušos ārā no gultas, lai kaut ko sakārtotu, savestu kārtībā, iztīrītu u.tml.


Atzinīgi vārdi jāsaka par RigaBrain® attieksmi kopumā, ik pa laikam tiek uzrakstīts un apjautāts par to, kā jūtos, vai esmu manījusi kādas pārmaiņas, sajūtas utt. Tiek sniegtas atbildes uz maniem jautājumiem un doti palīgmateriāli, kas, manuprāt, ir ļoti noderīgi ne tikai pēc RigaBrain® seansa apmeklējuma, bet arī dažādās dzīves situācijās. Esmu ļoti priecīga par to, ka man bija šāda iespēja izmēģināt, kā notiek RigaBrain® seanss un nevaru vien sagaidīt nākamo reizi!"


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

83 views