top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Mana pasaule atkal ir skaidra

Kādas sievietes atsauksme par NeurOptimal® neiroloģiskās atgriezeniskās saites treniņiem no mūsu Kanādas kolēģa Alana Kresati (Alain Cressaty) pieredzes.


Grūtības:

  • Emocionālā stagnācija: Laika gaitā, pavadot dienas bez asarām un gaidot labākus laikus, sieviete bija zaudējusi jebkādu interesi un dzīvesprieku.

  • Atkarību loma: Alkohols un narkotikas kļuva par bēgšanas līdzekli no sāpīgās realitātes.

Ieguvumi:

  • Loģiskāka domāšana: Viņa atzīmē, ka spēja loģiskāk apstrādāt informāciju, kas noveda pie negatīvo emociju samazinājuma.

  • Atjaunota interese par ikdienas dzīvi: Sieviete atklāja aizmirsto interesi par tādām ikdienas aktivitātēm kā gatavošana un mājas kārtošana.

  • Dziļāka izpratne par sevi: Apzinoties un saprotot smadzeņu darbības mehānismus, viņa jutās enerģiskāka un atbrīvotāka.


Lasi visu atsauksmi:

"Uzsāku NeurOptimal® kursu apmēram pirms gada, un toreiz es knapi eksistēju. Nezinu, kāpēc, bet nekas nesniedza gandarījumu, es gaidīju gaišākas dienas un meloju, ka viss kārtībā. Kāds teiktu – depresija, cits – ka meklēju uzmanību, taču man bija sajūta, ka neviens mani nesaprot.

Dienas pārvērtās nedēļās, nedēļas – gadā. Nekas nemainījās, izņemot to, ka vairs nespēju pat paraudāt. Likās, ka vismaz nosacītu brīvību no šīm izjūtām sniedz alkohols un narkotikas.Pārmaiņas atnāca 31. oktobrī, kad likās, ka vairs nav atpakaļceļa – ģimene mani nesaprata, biju šķīrusies no drauga… Un tad satiku kādu, kas mani nenosodīja un ar kuru bija tik viegli runāt, cilvēku, kas izskaidroja, kas notiek ar manām smadzenēm. Manu NeurOptimal® treneri. Pagāja laiks, līdz pamanīju, ka mans redzesloks paplašinās. Es sāku domāt loģiskāk, samazinājās negatīvo emociju daudzums. Kļuvu enerģiskāka un sapratu, ka parādījusies interese par gatavošanu, mājas tīrīšanu – ikdienišķām lietām, par kurām biju pilnībā aizmirsusi. Nu es pilnībā izprotu savas smadzenes. Mana pasaule atkal ir skaidra.”


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteiktiesSvarīgs atgādinājums

Ir būtiski atcerēties, ka līdzīgi sasniegumi un rezultāti ir individuāli, un katram cilvēkam var būt nepieciešams atšķirīgs seansu skaits. Par RigaBrain® seansiem un to efektivitāti varat uzzināt vairāk, apmeklējot RigaBrain.


Šis stāsts atspoguļo personīgu ceļojumu caur emocionālām grūtībām uz atveseļošanos, izmantojot neiroloģiskās atgriezeniskās saites metodi, ko piedāvā NeurOptimal® treniņi. Katra pieredze ir unikāla, taču stāsti kā šis iedvesmo un rāda, cik svarīgi ir meklēt un atklāt iespējas savas labklājības uzlabošanai.