top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Mūziķes Māras Upmanes - Holšteines atsauksme

Pirms kāda laika žurnālā "OK!" varējām lasīt par grupas Astro’n’out solistes Māras izjūtām un atziņām pēc RigaBrain® novērtējuma seansa. Lūk, "esence" no mūziķes sacītā.

Jautāta par jaunu pieredzi, ko gribētu gūt, grupas Astro’n’out soliste Māra Upmane – Holšteine pēc īsa pārdomu mirkļa nosauc RigaBrain® smadzeņu treniņu. „Par to izlasīju sociālajos tīklos. Labprāt pamēģinātu, kā un vai tas darbojas,” saka Māra. Domāts – darīts!


Pēc procedūras Māra stāsta: „Es priecājos, ka uzreiz nesēdos pie automašīnas stūres, jo galva bija dulla. Šķita, ka prāts ir tukšs, bija grūti atbildēt uz jautājumiem. Taču jau pēc stundas viss mainījās – es sajutu enerģijas pieplūdumu un apbrīnojami viegli spēju koncentrēties darbam. Organizēti un lietderīgi izmantoju katru mirkli, likās, ka varu racionāli izskaidrot jebkuru, tiešām jebkuru jautājumu.Apzinos, ka RigaBrain® smadzeņu treniņi nav brīnumzāles, taču specefekti ir – jau pirmajā vakarā bija spilgtas izjūta, taču, jo lielāks noilgums, jo tipiskāka sev kļūstu, tāpēc nevaru sagaidīt, kad man zvanīs Pēteris, lai apjautātos par rezultātiem, jo es vēlos treniņus turpināt.”


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

Comments