top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

RigaBrain® klienti, skolēni un studenti, par sajūtām pēc seansa

  • Kristīne Blumberga, skolniece, 17 gadi:

“Es atnācu uz RigaBrain®, jo gribēju uzlabot savas darba spējas, kā, piemēram, ātrāk apgūt un izprast jaunas lietas un tēmas. Spēt vieglāk komunicēt, kā arī labāk izgulēties un ātrāk pamosties, jo bija tā, ka pusi dienas pavadīju pusaizmigusi.

Pēc 10 seansiem jūtu visus šos uzlabojumus, ko redzu ikdienā. Pati jūtos laimīgāka un biežāk smaidu. Tagad man nesagādā grūtības uzsākt sarunu ar nepazīstamu cilvēku. Spēju kontrolēt savus uztraukumus un izsvērt, vai ir vērts vispār uztraukties. Varu arī ātrāk pārslēgties no viena darba uz otru un pilnīgi koncentrēties tam.”"
  • Skolniece (18 gadi):

“Es atnācu, lai uzlabotu savu garīgo un fizisko pašsajūtu, lai atbrīvotos no depresīvā stāvokļa, celtu savu pašvērtējumu, būtu harmoniskāka, lai vieglāk un labāk sevi saprastu, lai kļūtu miera pilnāka.

Depresīvais stāvoklis ir jūtami mazinājies, es esmu jūtami mierīgāka, es esmu atraisītāka, un pašsajūta ir daudz labāka nekā pirms smadzeņu treniņiem. Man labāk veicas sportā, un mana balss ir kļuvusi elastīgāka un vieglāk veidojama. Ir vieglāk mācīties. Ir uzlabojusies imunitāte, kopš smadzeņu treniņu sākuma nav bijis nekas nopietnāks par nelielām iesnām. Ir mazinājušās bailes un ir pozitīvāka domāšana.”"


  • "Mūsu dēls Jānis jau 9 mēnešus tiekas ar Pēteri, gūstot lielus panākumus.

Viņa uzmanība, attieksme un sadarbības līmenis ir uzlabojies ne tikai mājās, bet arī skolā. Tālāk ir minēti daži viņa skolotāja komentāri no pēdējās liecības.

„Viņa uzcītība ir laba, un viņš uzsāk īstenot stratēģijas, kas palīdz kontrolēt viņa uzmanību… kopumā Jāņa spēja koncentrēties uz lasīšanas un rakstīšanas uzdevumiem ir uzlabojusies, un ārkārtīgi lielā mērā ir uzlabojusies viņa uzmanība mazu grupu darbībās.”"


  • Studente (23 gadi :

"RigaBrain® man ļoti palīdzēja. Sākumā tam neticēju, taču pēc rezultātiem viss bija acīmredzams. Uzlabojās pašsajūta, manā dzīvē ienāca pozitīvisms lietās un situācijās, kurās agrāk jutos depresīvi. Es naktī varu labāk gulēt, nav vairs saasinātu dusmu uzplūdu, paranojas un histērijas. Es labprāt vēlreiz atkārtotu šo programmu! Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un noteikti varu rekomendēt citiem RigaBrain® piedāvāto metodi.""


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

Hozzászólások