top of page
Brain Rembrandt style 3.png
Notebook_edited.png

Iepazīsties ar Anitas Arikānes stāstu (VIDEO)

Anita Arikāne ir dzīvespriecīga, draudzīga, labestīga un atvērta sieviete. Viņas smaids un apņēmība iedvesmo. RigaBrain ar Anitu sadarbojas kopš 2008. gada vasaras, kad Anitai tika veikts pirmais smadzeņu treniņš.


Anitai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā paralīze. Anita savā draugiem. lv dienasgrāmatā par savi raksta šādi: „Nolaidīgas un /vai pārgalvīgas medmāsiņas rīcības dēļ slimnīcas dzemdību nodaļā, man nākot pasaulē netika sniegta tāda palīdzība, kādu, iespējams, būtu varējusi sniegt savlaicīgi klāt pieaicināta daktere. Mans tētis tobrīd bija ilgstošā komandējumā Jaungvinejā un viņš neesot iedomājies manai mammai pajautāt par to, vai viņa ir informēta, ka dzemdību nodaļā esot jādod kukulis, lai nodrošinātu labāku attieksmi un medicīnisko aprūpi. Kad ar novēlošanos atnāca ārste, viņa paspēja izglābt manas mammas dzīvību, bet es sapinusies nabas saitē jau biju atstājusi savu fizisko ķermeni. Neapzinoties kādas varētu būt sekas, mamma gribēja, lai mani atdzīvinātu. Bija 3 atdzīvināšanas mēģinājumi un pie trešā mēģinājuma, diemžēl, mana sirds sāka pukstēt...Manas prombūtnes laikā, būdami bez skābekļa padeves, arī daļa neironu galvas smadzenēs pārstāja funkcionēt un ārsti uzstādīja diagnozi – Bērnu cerebrālā paralīze.”


Anita augusi mīlošā ģimenē, mācījusies, ieguvusi izglītību, strādājusi par tulku. Par spīti slimībai Anita varēja staigāt, sēdēt un kustēties, taču 2006. gadā veselības stāvokļa saasinājuma dēļ, šīs spējas zaudējusi. Anita ir vairākkārtīgi ārstējusies dažādās ārstniecības iestādēs.

Šobrīd Anita dzīvo Rīgas rajona Inčukalna pagasta sociālās aprūpes mājā ''Gauja''.


RigaBrain komandai ir milzīgs prieks palīdzēt Anitai ceļā uz labāku veselību un priecājamies par Anitas pozitīvajiem rezultātiem un veselības uzlabošanos pēc apmeklētajiem RigaBrain seansiem, kuru laikā Anitas smadzenes meklējušas veidu, kā uzlabot savu darbību, tādējādi uzlabojoties arī Anitas dzīves kvalitātei.


Aplūkosim, kā Anitai ir veicies kopš seansu uzsākšanas 2008. gadā. Lūk, Anitas pirmais video, kas tapis 2009. gada pavasarī pēc pirmajiem treniņiem.


Un šeit Anitas pēdējais video, tapis 2011. gada rudenī.

Anitas rezultāti pēc RigaBrain seansiem:

  • Spēja patstāvīgi darboties ar datoru, sazināties ar draugiem;

  • Piecelties sēdus un nosēdēt vairākas stundas;

  • Patstāvīgi pārvietoties ar ratiņkrēslu, iziet laukā svaigā gaisā;

  • Atbrīvotāki kāju muskuļi, kas ļauj Anitai kustēties un pārvietoties;

  • Iespēja pārvietoties ar mašīnu, aizbraukt līdz jūrai vai savām tēva mājām.


Zināšanai: Individuālus gadījumus un statistiku nedrīkst vispārināt. Sasniegumi un rezultāti katram cilvēkam ir individuāli, un seansu daudzums katram ir atšķirīgs. Uzzini vairāk par RigaBrain® seansiem https://www.RigaBrain.com/pieteikties

Comments